Pionjersky dobré

Nie sme kaviareň a nie sme ani bistro. Sme miesto, kde sa budeš môcť stretávať so svojimi priateľmi alebo si len vychutnať šálku parádnej kávy.


všetko fajnučke

Naša ponuka

Prečo sme
najlepší?

Nie sme kaviareň a nie sme ani bistro. Sme miesto, kde sa budeš môcť stretávať so svojimi priateľmi alebo si len vychutnať šálku parádnej kávy.

FAQ

Najčastejšie otázky našich zákazníkov

Áno, v Pionjeri sa snažíme používať čo najviac domácich surovín. Snažíme sa spolupracovať s miestnymi farmármi a dodávateľmi potravín, aby sme mohli ponúkať čerstvé a kvalitné jedlá našim zákazníkom. Všetky naše jedlá sú pripravované z čerstvých surovín a snažíme sa minimalizovať použitie potravinárskych prísad a konzervantov.

Áno, v Pionjeri pripravujeme raňajky nielen počas pracovných dní, ale aj cez víkendy. Ponúkame široký výber raňajkových jedál, od tradičných raňajkových talianskych sendvičov po výdatné raňajky s vajcami a slaninou. Raňajky sú k dispozícii doobeda a na víkendy máme aj ponuku brunchu, ktorý je obľúbeným miestom pre rodiny a priateľov, ktorí si radi užívajú spoločné raňajky a čas s ostatnými.

Áno, v Pionjeri pečieme koláče aj na súkromné oslavy. Máme širokú ponuku koláčov, od tradičných ovocných koláčov po čokoládové a orechové varianty. Ak máte špeciálne požiadavky alebo chuť na niečo špeciálne, radi sa snažíme vyhovieť vašim potrebám a prispôsobiť náš výber koláčov podľa vašich predstáv. Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom a objednávkou koláča pre vašu súkromnú oslavu.

Áno, v Pionjeri máme v ponuke aj bezlepkové produkty pre našich zákazníkov, ktorí trpia celiakiou alebo majú iné alergie na lepok. Na našom menu nájdete označené jedlá, ktoré sú bezlepkové, alebo ktoré môžeme pripraviť bez lepku na vašu žiadosť. Snažíme sa používať kvalitné bezlepkové suroviny, aby sme vám mohli ponúknuť skvelé chute a zážitky aj bez použitia lepku. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich bezlepkových jedál, radi vám odpovieme a pomôžeme vám s výberom.

Áno, v Pionjere je možné rezervovať stôl. Ak chcete prísť na obed alebo večeru a chcete si byť istí, že budete mať voľné miesto, odporúčame vám rezervovať stôl vopred. Rezerváciu môžete urobiť cez náš webový formulár, telefonicky alebo priamo u nás v reštaurácii. Pri rezervácii uveďte prosím počet hostí a dátum a čas vašej návštevy, aby sme sa mohli pripraviť na vaše príchod a zabezpečiť vám perfektný zážitok z jedla a pohodlného prostredia.

Áno, v Pionjeri máme v ponuke aj bezlaktózové produkty pre našich zákazníkov, ktorí trpia intoleranciou na laktózu alebo majú iné alergie na mliečne výrobky. Na našom menu nájdete označené jedlá, ktoré sú bezlaktózové alebo ktoré môžeme pripraviť bez laktózy na vašu žiadosť. Snažíme sa používať kvalitné bezlaktózové suroviny, aby sme vám mohli ponúknuť skvelé chute a zážitky aj bez použitia laktózy. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich bezlaktózových jedál, radi vám odpovieme a pomôžeme vám s výberom.

V Pionjeri máme na prevádzke malý detský kútik, kde si vaše deti môžu hrať a zabaviť sa. Snažíme sa vytvoriť príjemné prostredie pre celú rodinu, a preto sme pripravili tento kútik s hračkami a farbami, ktorý bude zaručene zaujímať vaše deti a umožní vám stráviť čas u nás v reštaurácii v pohode a relaxe. Tešíme sa na vašu návštevu s celou rodinou!

Máte na nás otázku?

Kontaktujte nás

Otváracie hodiny

Po-Št:

7:30-21:00

Pia:

7:30-22:00

So:

9:00-22:00

Ne:

9:00-21:00

Pionjer
Mierová 5711/98
066 01 Humenné

+421 905 50 20 06

info@pionjer.sk

Copyright ©2022 Pionjer | All rights reserved

Created with by www.webgang.sk Designed by www.lukaspastir.sk