O nás

Nie sme kaviareň a nie sme ani bistro. Sme miesto, kde sa budeš môcť stretávať so svojimi priateľmi alebo si len vychutnať šálku parádnej kávy.


Unikátny
projekt Pionjer

Nie sme kaviareň a nie sme ani bistro. Sme miesto, kde sa budeš môcť stretávať so svojimi priateľmi alebo si len vychutnať šálku parádnej kávy. Nebudeme len ďalšia nová prevádzka, chceme byť pre Vás útočiskom po ťažkom dni v práci, miestom na relax a pohodu, miestom, ktoré bude pre Vás niečím viac. Všetka naša chuť, energia a láska k tomuto remeslu bude smerovaná na Vás, na nášho zákazníka, aby ste sa cítili lepšie ako doma. Káva nie je len nápoj, je to vášeň, emócia a oddych pre každého z nás.

Tešíme sa na Vás.

Kontakt

Prečo my?

Kvalitné suroviny

V Pionjeri používame len tie najkvalitnejšie suroviny bez kompromisov. Domáce výrobky a remeselné produkty sú u nás samozrejmosťou.

Stále nové recepty

Pre Vaše potešenie vymýšľame stále nové recepty, chute a zážitky. Neustále Vás budeme inšpirovať a Vaše chuťové poháriky u nás zažijú vždy to pravé potešenie.

Neobyčajné chute

Do všetkého, čo pre Vás pripravujeme dávame srdce aj dušu. Ochutnajte naše domáce koláče a určite neodoláte ďalšej návšteve.

Domáca výroba

V našej kuchyni sa nesnažíme variť, snažíme sa tvoriť, čarovať, vyrábať zážitky, nie len jedlá. Veríme, že poctivú domácu výrobu ocenia aj Vaše chuťové poháriky.

Dôraz na kvalitu

Pre našich zákazníkov sme vyšperkovali všetko od podlahy až po najmenší detail. Pohodlie a pokoj budete cítiť z každého kúta našej prevádzky.

Najsamlepšia maková torta

Ak sa náhodou neviete rozhodnúť, tak vám vrelo odporúčame našu jednoznačne najobľúbenejšiu makovú tortu. Nejedného gurmána z nej vyzulo a tak vám v kombinácii so správnou kávou zaručujeme dokonalý zážitok.

Pár fotografií pre
Vaše potešenie

Jedlo

Priestory

Nápoje

Máte na nás otázku?

Kontaktujte nás

Otváracie hodiny

Po-Št:

7:30-21:00

Pia:

7:30-22:00

So:

9:00-22:00

Ne:

9:00-21:00

Pionjer
Mierová 5711/98
066 01 Humenné

+421 905 50 20 06

info@pionjer.sk

Copyright ©2022 Pionjer | All rights reserved

Created with by www.webgang.sk Designed by www.lukaspastir.sk